Persian | English
bg bg

آخرین اخبار

دومین دوره مسابقه عکس فرش دستباف برگزار می شود

دومین دوره مسابقه عکس فرش دستباف ایران با هدف نشان دادن جنبه های مثبت این هنر- صنعت و توجه افکار عمومی به جذابیتها و ارزشهای فرش ایرانی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، این مرکز پس از تجربه موفق برگزاری نخستین دوره مسابقه عکس فرش دستباف که با استقبال خوب عکاسان کشور رو به رو شد، در پی برگزاری بهینه دومین دوره آن است.
این گزارش می افزاید: مسابقه عکس فرش دستباف با محورهایی همچون “فرش و باورها، اعتقادات و آداب و رسوم اقوام مختلف ایرانی”، “نقش فرش در زندگی و تامین معیشت”، “فرش و نمایشگاه”، “فرش و اقتصاد”، “فرش و دکوراسیون داخلی” و “فرش و گردشگری” برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، اسماعیل عباسی، افشین شاهرودی، ساعد نیک ذات، رضی میری و ناصر تقوایی داوری این مسابقه را بر عهده خواهند داشت.
بر پایه اعلام روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه تا ۲۰ دی ماه سال جاری فرصت دارند تا عکسهای خود را در قالب مقررات اعلام شده از سوی دبیرخانه این مسابقه ارسال دارند و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی این مسابقه به نشانی www.cphc2.com مراجعه کنند.

bg bg